O nás

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

srdečně vás vítáme na stránkách našeho internetového obchodu s kabelkami www.ikabelka.cz. Chtěli bychom vám nabídnout velmi jednoduchý, v každém směru přehledný a líbivý e-shop, ve kterém si z několika desítek rozmanitých druhů kožených tašek a kabelek jistě vybere každá z vás

Našim cílem je zajistit vám u nás příjemné a jednoduché nakupování bez tak nepříjemných věcí jako je registrace, zasílání novinek na email nebo dlouhé čekání na vaši vysněnou kabelku. Kabelky u nás nabízíme ve špičkové kvalitě a za velmi výhodných cenových podmínek. Budete-li na nás mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, popřípadě navštívit naší stránku na facebooku, kde budou všechny naše novinky pravidelné aktualizovány.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

VÝHODY KOŽENÝCH KABELEK

Pravá kožená kabelka vždy zaujme na první pohled. Vzhledem k tomu, že v našem e-shopu www.ikabelka.cz prodáváme téměř výhradně kabelky z pravé kůže, dovolte nám zdůraznit několik výhod kabelek z tohoto materiálu. Dá se říct,že tou nejzákladnější je dlouhá životnost.Dále přírodní materiál, jakým je kůže, je navíc mnohem příjemnější na dotek, krásně voní, snadno se udržuje a v neposlední řadě výborně vypadá. Kožené kabelky a tašky nikdy nevyjdou z módy, snadno se kombinují téměř s každým kusem oblečení.Toto je jen několik důvodů, proč je také všichni světoví návrháři každoročně zařazují do svých kolekcí.

SKLAD ZBOŽÍ

Veškeré nabízené zboží máme ve vlastním skladě připravené k okamžité expedici. Pokud tomu tak ve výjimečných případech není, vždy vás o této situaci budeme neprodleně informovat. Každá kabelka před odesláním prochází důkladnou kontrolou zipů,švů a dílenského zpracování. Tak ,aby od nás odcházela vždy 100%.

EXPEDICE ZBOŽÍ

Bez ohledu na ustanovení v našich obchodních podmínkách, objednané zboží obvykle expedujeme maximálně do 48 hodin od obdržení vaší objednávky prostřednictvím České pošty. Při platbě zboží na náš účet expedujeme zboží do dvou dnů od obdržení Vaší platby.

Zpět do obchodu